Ana Sayfa
17 Mart 2018 ( )
Reklamlar

ZERRİN ÖZER BAKIN NE HALE GELDİ! GÖREN KÜÇÜK DİLİNİ YUTUYOR!!
İşte yeni Zerrin Özer! Arka arkaya geçirdiği ameliyatlar sonrası 3.5 yıl tekerlekli sandalyeye mahkum olan şarkıcı Zerrin Özer, diyet ve sporla 26 kilo verdi. Uzun zamandır ortalarda gözükmeyen şarkıcı Zerrin Özer, aylar önce katıldığı bir davette görüntülenmişti. 60 yaşındaki Zerrin Özer’in oldukça zayıfladığını ve estetik operasyonlar geçirdiğini görenler,

şarkıcıyı tanımakta zorlanmıştı. Zerrin Özer

kilo verdiği haberleriyle sık sık gündeme gelmiş olsa da, görenler Özer’i tanımakta bir hayli zorlandı. Çünkü Zerrin Özer yalnızca kilo vermekle kalmayıp yüzüne de birçok estetik ameliyatı yaptırmıştı.Bir davette görüntülenen Zerrin Özer’in oldukça kilo verdiği ayrıca dudaklarına dolgu ve yüzüne botoks yaptırdığı gözlerden kaçmamıştı. 60 yaşındaki sanatçı gençleşmekle birlikte resmen farklı bir insan olduğu da sevenlerinin dikkatini çekmişti.

Güzelliğiyle ve sesiyle yıllara meydan okuyan şarkıcı Zerrin Özer, uzun bir aranın ardından yeni single’ı Beni Tanıma’yı çıkardı. Sanatçı, ilk konserini ise yarın akşam MOİ Sahne’de verecek. 60 yaşındaki sanatçı, yeni fotoğraflarında fitliğiyle göz kamaştırıyor.

Zerrin Özer, yaşadığı değişimi şöyle anlattı: “3.5 yıl tekerlekli sandalyeye mahkum kaldım. Ama hepsi geçmişte kaldı. Diyet ve sporla 26 kilo verdim. Çok şükür; yeniden doğmuş gibiyim.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kimse kusura bakmasın… Sadece dahiler bulabiliyor… bulursan paylaş… çünkü sen bunu hak ediyorsun BÖYLE TAMİRCİ GÖRDÜNÜZ MÜ! SAKIN YEMEYİN! HERKESİN EVİNE GİRİYOR! Sakın ha! Bedelini ağır ödersiniz...