Ana Sayfa
10 Mart 2018 ( )
Reklamlar

Yuh Olsun Ülke Şokta! Parkta İlişkiye Girip Videosunu İnternete Yüklediler…

İspanya’da bulunan ünlü bir ulusal parkta çekilen 13 dakikalık c*nsel *çerikli f*lm ülkede olay yarattı. Kimselere yakalanmadan kendi videolarını çekip internete yükleyen ikiliye para cezası verilecek.İspanyol çift,


ülkede bulunan Penyal d’Ifac Ulusal Parkı’nda c*nsel *çerikli f*lm Çiftin 100 ile 600 euro arasında para cezasına çarptırılacağı açıklandı.Bölgenin oldukça popüler bir yer olmasına rağmen çiftin kimse tarafından görülmediği öğrenilirken, çiftin videosu 140 bin defa görüntülendi.


13 DAKİKALIK VİDEO ÜNLÜ BİR SİTEYE YÜKLENDİ Yılda yaklaşık 170 bin ziyaretçiye sahip milli parkta ilişkiye girerek bunu videoya kaydeden cesur çift, 13 dakikalık bu kaydı popüler bir c*nsel *çerikli f*lm sitesine yükledi. PEK ÇOK ŞİKAYET VAR


Videoda kadının adı Alexa Tomas olarak geçmesine rağmen bunun takma isim olduğu ve çiftin kimliğinin henüz tespit edilemediği açıklandı.
Calpe Belediye Mclisi bu uygunsuz davranış ile ilgili şikayetler aldığını açıkladı.


Bu durum İspanyanın popüler turistik mekanlarında, açık havada gerçekleşen ilk c*nsel ilişki skandalı değil. Daha önce de benzer durumlarla karşılaşılmıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emeklilere Ve Gençlere Müjde ! Erdoğan Talimatı Verdi ! DEVAMINI OKU... Youtube'a girenlere çok önemli uyarı!! İntizar'ın Ceceli'nin Eski Sevgilisiyle Birlikte Olma Görüntüleri İnternete Sızdı !