Ana Sayfa
02 Ocak 2018 ( )
Reklamlar

Tecavüz ederek tedavi ediyorlar!

Kendisi de eşcinsel olan 31 yaşındaki Ekvatorlu fotoğrafçı Paola Peredes, eşcinsellerin tedavi gördüğü bir kliniğe gizlice girdi. Eşcinsel insanların üzerinde yaşanan dehşeti kanıtlamak için hareket eden Peredes, tedavi gören eşcinsellerin, insanlık dışı yaşama maruz kaldıklarını, bazılarının tedavi amacıyla tecavüz kurbanı olduklarını tespit etti.
Kendisi de eşcinsel olan Ekvatorlu fotoğrafçı, kendi cinselliğinde gezinirken, kliniklerin içine girip eski hastalarla röportaj yaptıktan sonra, kendisinin tanık olduğu korkuları gösteren bir fotoğraf dizisi başlattı.

Güney Amerika, Avrupa ve ötesinde başka yerlerde bulunan bu kliniklerin birçoğu, aslında uyuşturucu ve alkol bağımlılarını tedavi amacıyla kurulmuş; ancak çok daha başka bir amaca hizmet ediyorlar.
Tüm fotoğraflarda kendisi poz vermeyi tercih eden Peredes, eski hastalara psikolojik zorluk yaşatmak istemediği için, tedavinin odak noktası olarak kendini kullanmayı tercih etti. Böyle kliniklerin varlığını 2013 yılında bir arkadaşından öğrenen fotoğrafçı, cinselliğini giderek keşfetmeye başlayınca, kliniklere dayalı bir fotoğraf çalışması yapmaya kendini mecbur hissetti.

Kıyafetinin içine mikrofon takarak hastalarla konuşan fotoğrafçı, ailesinin eşcinsel oluşunu kabul ettiğini, etmeseydi hayatının nasıl bir hale gelebileceğini hayal ettikten sonra böyle bir işe giriştiğini söyledi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YOK ARTIK DEDİRTTİ! YILDIZ FUTBOLCU NİŞANLISININ EVİNDE... ŞAŞIRTAN HABER! 2000 TL DESTEK HEMDE HERKESE ŞAŞKINIZ!… WhatsApp’da Bu Mesajı Sakın Açmayın! Canlı Yayında Söledikleri Herkesi Şoke etti.!!