Ana Sayfa
14 Mart 2018 ( )
Reklamlar

STAR TV'NİN SEVİLEN DİZİSİ FİNAL YAPIYOR!! HAYRANLARI ŞOKTA!!

Son dönemde biten diziler hakkında çok haberler alırken bir kötü haberde Star TV'den gelebilir. Star TV'de yayınlanan ve reytinglerde zirvede olan bir dizi final yapabilir. Sebebi ise hayli ilginç.

Gelen tutunamıyor. Dizileri çarçabuk tüketen ancak bir o kadar bağlı olan Türk izleyicisine dizi dayanmıyor. Şu sıralar kanallardan sık sık final kararları duyuyoruz. Geçtiğimiz günlerde FOX TV'den iki final haberi aldık. Kalbimdeki Deniz bitti, Şevkat Yerimdar ise 30 Mart tarihinde final yapacak. Bu modaya Star TV'de uydu ve Star TV'nin çok sevilen ve takip edilen bir dizisi final yapabilir. Hem de bakın neden.

Daime kendini tekrar eden dizielre alışkın olan Türkiye seyircisi tam farklı bir iş bulmuşken bulduğunu kaybediyor olabilir. Diziyi bitiren ise bu kez kanal değil dizinin ta kendisi.

Star TV’nin sezona en hızlı giren ve ilk bölümleriyle büyük olay olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi, artık her bölümüyle hüsrana uğratmaya başladı..


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Telefondan O sitelere girenlere çok kötü haber! Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Başına Gelmeyen Kalmadı ! Yeni Sezon Başlamayacak mı? Adana'da Görülmemiş Olay ! Atatürk'e Satırla... BU KIZA DİKKATLİ BAKIN!! YÜZÜNÜN YARISINI GÖRÜNCE ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ..