Ana Sayfa
20 Mart 2018 ( )
Reklamlar

SON DAKİKA! FETTULLAH GÜLEN HAYATINI KAYBETTİ!!
SON DAKİKA! FETTULLAH GÜLEN HAYATINI KAYBETTİ!!SON DAKİKA! FETTULLAH GÜLEN HAYATINI KAYBETTİ!! 

Bir kaç sene önce Fethullah Gülen’in klonlandığı ve ağır bir ameliyat geçirdiğini hepimiz duymuştuk,lakin haberin ne kadar doğru olduğu meçhuldu.Hatta gerçek.Fethullah Gülen’in öldüğünü,

  

Yüz ameliyatı ile yüz nakli gerçekleştiği, şu an ki kişinin çakma Fethullah Gülen olduğuna dair söylemler gündemde yer alıyordu.Gülen harekatı için belgesel çeken Amerika’lı ekip çiftlikte Fethullah Gülen ile görüşemediklerini ve çiftliğin tamamen boş, ölü bir şehir havasında olduğunu söylediler. 

Fethullah Gülen’i ziyarete giden Gülen harekatına bağlı bir Kolejin Müdürü olan Selami Z., Fethullah Gülen’i görünce o olmadığını ve konuşma şeklinin çok farklı olduğunu yaptığı yerel gazetede ki roportajında belirtmişti.

Acaba Amerika yeni bir sahte Müslüman lideri mi yaratmaya çalışıyor da akılları bulandıran soru işaretlerlerini ortaya atıyor ? Nasıl olsa ileriki günlerde bu durum açığa kavuşup maskeleri bir bir düsecektir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. SURİYE ORDUSU HAREKETE GEÇTİ!.. Bir dönem fırtına gibi esiyordu! Yeşilçam'ın yıldızının hazin sonu HAİNLER KARAKOLUMUZA SALDIRDI… BÜYÜK ÇATIŞMA ÇIKTI!!! İZLEYİCİ İSYAN ETTİ! YETER ARTIK DİYEREK HAKARETE BOĞDULAR!