Ana Sayfa
23 Ocak 2018 ( )
Reklamlar

SON DAKİKA! ANA HABER SUNUCUSUNDAN KÖTÜ HABER! OLAY OLDU TÜRKİYE ŞOKTA!!Jülide Ateş istifasında manevi bir dil kullanınca asıl sebep eşi ve oğlu mu sorusunu akıllara getirdi. Jülide Ateş’in sürpriz istifası sonrasında koltuğuna kimin oturacağı ise merak konusu. Peki Jülide Ateş’in istifası ile gözlerin çevrildiği özel hayatında neler var?

İşte Jülide Ateş’in istifası, eşi Emre İskeçe ve yurt dışında eğitim alan oğlu Ali…
Jülide Ateş ekranın artık eskimiş yüzlerinden biri sayılır. 1971 doğumlu olan Jülide Ateş aslen Elazığlı. 46 yaşındaki sunucu ekrana ilk 1990’ların başıydı.

Boğaziçi Üniversitesi’nde okurken güzellik kraliçesi seçilen Jülide Ateş’e bu sayede Star TV kanalında iş bulmuştu. Sabah haberlerini sunarak televizyon hayatına başlayan Jülide Ateş, medyanın en iyi paralara transfer olan spikerlerinden biri oldu. Haliyle istifasında maddi gerekçeler rol almıyor.NEDEN İSTİFA ETTİ:
46 yaşında olan Jülide Ateş, 90’lı yıllardan beri spikerlik yapıyor. Star TV, Kanal D, TGRT ve NTV meslek kariyerinde yer alan kanallar. İyi paralara bu kanallara transfer olan Jülide Ateş haliyle maddi anlamda çalışmaya ihtiyaç duymayacak bir noktada. Zaten instagramdan duyurduğu istifası da ‘manevi tatmin’ sebebiyle alınmış bir kararı işaret ediyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ünlülere sanal kumar şoku..Çok Sayıda Ünlü İsim Gözaltında.!! İşsize 1600 lira maaş! Peki nasıl alacaksınız? Facebook’ta Veda Mesajı Yazdı, Kendini Balkon Demirlerine Astı METEOROLOJİ’DEN KRİTİK UYARI ÇOK FENA KAR GELİYOR! DIŞARI ÇIKMAYIN…