Ana Sayfa
27 Şubat 2018 ( )
Reklamlar

Show TV o diziye acımadı tüm o aksiyon yetmedi final geldi!

Show TV bir dizisine final yaptırmaya hazırlanıyor. Büyük umutlarla başlayan ve reytinglere bomba gibi oturması beklenen o dizinin final kararı herkesi şoke etti. Peki Show Tv hangi diziye final yaptıracak? Detaylar haberimizde...

Gün geçmiyor ki yeni bir 'final yaptı' 'yayından kaldırılıyor' 'reytinglere kurban gitti' haberleri görmeyelim diziler hakkında. Durum öyle bir hal aldı ki hangi dizi ne zaman başladı, ne zaman bitti, konusu neydi farkında bile olmadan her şey çabucak başlamış ve bitmiş oluyor. Yani kanalların dizi temposuna ayak uydurmak zor. Ayrıca dizileri çarçabuk tüketen Türkiye izleyicisi bu gidişatın faktörlerinden biri. Kimilerinin senaryosu ucuz ve basit, kimileri ise çok karmaşık olunca seyirci daha fazla dayanamıyor ve zap tuşuna basıp bir dizinin biletini kesmiş oluyor.


Show TV sevilen dizilerine acımıyor. Geçtiğimiz haftalarda başlarda fırtına gibi başlayan ama yavaş yavaş düşüşe geçen ve senaryosu kilitlenen Kalp Atışı'nın bileti kesilmiş ve beklenen final kararı alınmıştı. Show yeni bir final kararı daha aldı.

YUVAMDAKİ DÜŞMAN FİNAL YAPIYOR; daha önce biteceğini belirttiğimiz Yuvamdaki Düşman için final kararı alındı. Peki neden?

Show TV ekranlarının yeni dizisi Yuvamdaki Düşman ne yazık ki yayın hayatına iyi başlayamadı. Özellikle Trt 1’in Kut-ul Amare dizisinin başlaması ile perşembe akşamları Vatanım Sensin Kanatsız Kuşlar, Siyah İnci ve Bizim Hikaye dizilerinin de varlığı ile oldukça zorlu bir akşam.

Yuvamdaki Düşman dizisini en büyük kötülüğü senaristleri yaptı! Show Tv ekranlarında 6 bölüm sürebilen Yuvamdaki Düşman dizisinin yayından kaldırılması tartışmalara sebep oldu. Posta gazetesi tv eleştirmeni Mesut Yar, dizinin senaristlerinin yaptığı hatayı köşesine taşıdı:YUVADAKİ DÜŞMAN ASLINDA KİMDİ? Altı bölüm birlikte olabildik. “Yuvamdaki Düşman” final yapıyor. Show TV’nin dünya sinemasında sıkça işlenen bir konuyu diziye taşıması iyi fikirdi. En azından kimsenin aklına gelmemişti…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK ŞOK ŞOK HAVALİMANIN’DA 400 ÖLÜ ! Dünyanın en kaslı çocuğuydu... Şimdiki hali pes dedirtti! Son Dakika..Yolcu Uçağı Düştü.!! Acun Ilıcalı Mürid İddialarına Ne Diyecek ?