Ana Sayfa
02 Mart 2018 ( )
Reklamlar

SEVİLEN DİZİNİN İPİ ÇEKİLDİ! İŞTE FİNAL TARİHİ!


FOX Tv bir dönemin reyting rekortmeni dizisine final yaptıracak. Daha önce birçok dizisi ve programı için final kararı alan Fox TV, 12 Mart’ta bir dizisini kesin olarak bitiriyor. Peki FOX TV hangi diziyi bitirecek Ali Eyüboğlu duyurdu. İşte detaylar.FOX TV’nin bağlı olduğu yabancı kuruluşun satışının ardından kanalda bir türlü sular durulmuyor.


Birçok dizi ve program ya ani final yaptı ya da direkt yayından kadırıldı bildiğiniz üzere. Yapımların ekrandan kaldırılmasının asıl nedeni satış mıdır bilinmez ama şimdilerde de çok izlenen bir Fox TV dizisinin bitirileceği konuşuluyor. Bu dizi reytinglerde oldukça üst sıralarda olan bir dizi ve bu sezon sonu biteceği kulislerde dönüyor. Peki Fox Tv’nin bitireceği o dizi hangi dizi?

Fox, Disney grubuna satıldı. 21st Century, Fox’u 52 milyar dolar ödeyerek satın aldı . Satış, son yıllardaki en önemli ve büyük medya satışı. BBC Türkçe’nin aktardığı habere göre satış anlaşması, 20th Century Fox film stüdyosu ve İngiltere, Avrupa, Asya’daki Sky ve Star uydu yayınlarını da kapsıyor. FX ve National Geographic kablo kanalları, ABD’deki 22 bölgesel spor kanalı ve Fox grubunun dijital yayın platformu Hulu’daki hisselerinin de anlaşmayla Disney’e geçeceği aktarılıyor


.Fox TV’nin satışı Türkiye’deki Fox TV’yi etkiliyor mu? Satışın üzerinden kısa bir süre geçti geçmesine ama Fox TV birçok programının fişini çekmişti. Önceki gün ise bu dizinin biteceğine dair iddialara yer vermiştik. Ve artık kesinleşti o dizinin finali 12 Mart’ta!

KALBİMDEKİ DENİZ KESİN OLARAK FİNAL YAPIYOR; bu haberi gazetec Ali Eyüboğlu duyurdu. Kalbimdeki Deniz dizisi Cumartesi akşamlarının sevilen yapımıydı.. Ancak önceki hafta Adı Zehra dizisi yayın hayatına başlayınca kanal diziyi Pazartesi günlerine aldı… Ancak Söz ve Çukur dizilerinin karşısında şansı olmayan Kalbimdeki Deniz düşük reyting elde edince kanal final kararı aldı.

İŞTE ALİ EYÜBOĞLU’NUN O YAZISI; Bir sevilen dizi daha ekrana veda ediyor. Kutsi ve Özge Özberk’in başrollerini paylaştığı ‘Kalbimdeki Deniz’, cumartesi akşamları FOX’ta yayınlanıyor ve kanala iyi reyting getiriyordu. Bu sezon reytingi eskisi gibi olmayan diziyi kanal, pazartesi akşamına kaydırıp, yerine, ‘Adı Zehra’yı koydu.

Show TV’nin ‘Çukur’, Star TV’nin ‘Söz’le reyting pastasının büyük dilimlerini kaptığı pazartesi akşamında şayet ‘Kalbimdeki Deniz’, cumartesi akşamındaki performansını gösterse, ömrü uzayacaktı. Ancak dizi yeni gününde Total’de 3.21, AB’de 2.56 reyting alınca ‘final’ göründü. Pastel Film’in yapımı, 12 Mart akşamı yayınlanacak 60’ncı bölümle ekrana veda edecek.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bomba Haber ! Abdullah Gül Kararını Verdi ! ”Tek Şartım Var ! …” Seks robotları insanları öldürebilir! Girdisi Çıktısı 23 Dakika Sürdü Deyince... “MEHMETÇİĞİN İHTİYACI OLAN MORAL” Hangimizin Aklına Geldi ki !