Ana Sayfa
07 Şubat 2018 ( 5663 izlenme )
Reklamlar

Seren Artık Muradına Eriyor, “Şok Eden İsimle Evleniyor” İşte Düğün Tarihi!

Seren Serengil,

Yaşar İpek ile 10 Temmuz’da Nikah Masasına Oturacak Gündemden düşmeyen Seren Serengil, canlı yayında Yaşar İpek’e olan aşkını duyurdu. İpek de “10 Temmuz” diyerek düğünün tarihini verdi.

Mahkemenin yasağına rağmen;

Gülben Ergen’in aleyhinde konuşmaya devam eden Seren Serengil 2 Şubat Cuma günü Bakırköy Kadın Tutukevi’ne girmişti. 3 gün hapiste kalıp 5 Şubat Pazartesi çıktı. CANLI YAYINDA SEVGİLİSİNİ ANLATTI Seren Serengil bugün Duymayan Kalmasın programında şunları söyledi: ”Arkadaşlığımız başladı.

Öyle hassas bir dönemde karşıma çıktı ki… Kayıtsız kalamıyorsun. Yalnız geçirdiğim uzun bir süreç var. Onun bu kadar yanımda durması bir şeyler hissetmeme neden oldu. Onun güzel özelliklerine kayıtsız kalmak mümkün değil.”

YAŞAR İPTEK’TEN EVLİLİK AÇIKLAMASI Yaşar İpek ayrıca yaptığı açıklamada, “10 Temmuz’da evleniyoruz” dedi.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sokak ortasında pompalı dehşeti GELMİŞ GEÇMİŞ EN AĞIR CEZA… YAPMAYAN YANDI SON DAKİKA! ÜNLÜ OYUNCU ÖLDÜRÜLDÜ! MORGA ALINAN ÜNLÜ İSİM GÖREVLİ TARAFINDAN T*CAVÜZ EDİLDİ! O SES PROGRAMINDA SKANDAL KAVGA