Ana Sayfa
13 Mart 2018 ( )
Reklamlar

Pınar Altuğ’u YASA Boğan Ölüm Haberi!Çocuklar Duymasın dizisinin başrol oyuncusu Pınar Altuğ Atacan, Mine Başaran ve arkadaşlarının hayatını kaybettiği uçak kazasıyla ilgili duygu yüklü bir paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimlerden olan Pınar Altuğ Atacan geride bıraktığımız akşam gerçekleşen, Başaran Holding’e ait uçağın kaza geçirip düşmesiyle ilgili paylaşımda bulundu.

Kadın arkadaşlarıyla birlikte Dubai’de verdiği bekarlığa veda partisinden dönen Mina Başaran’ın bindiği uçağın düşmesinin ardından çok sayıda paylaşımın yapıldığı sosyal medyada Pınar Altuğ Atacan da duygu yüklü bir mesajla hissettiklerini yazıya döktü.

“SÖZÜN BİTTİĞİ YER”

Son ana kadar moralini yüksek tuttuğunu söyleyen oyuncu, “Dün akşam haberlerinde duyduğumdan beri boğazım düğüm düğüm, Minacım seni tanıdığımda küçücük bir kız çocuğuydun… Sinemcim ışıldayan gözlerinle enerji veriyordun… Enkaza ulaşılana kadar umudum vardı. Sözün bittiği yer, ateş düştüğü yeri yakar. Evlat acısı tarifsiz. Sözün bittiği yer, mekanınız cennet olsun” notunu düştü.

Başaran Holding’in sahibi Hüseyin Başaran ve eşi Beril Başaran kızları Mina Başaran’ı korkunç bir şekilde kaybetmenin acısını yaşıyor. Mina Başaran nişanlısı Murat Gezer ile evlenmek için gün sayıyordu. İşte Mina Başaran’ın instagramdaki son görüntüleri ve Başaran ailesi;

Mina Başaran ünlü işadamı Hüseyin Başaran’ın tek kızıydı. Nişanlısı Murat Gezer ile evlenme hazırlığı yapan Mina Başaran bekarlığa veda partisi için gittiği Dubai’den dönemedi. Başaran Holdingin’in özel jeti Mina Başaran ile arkadaşlarını İstanbul’a getirirken İran üzerinde düştü. Mina Başaran’ın ölüm haberi sosyeteyi ayağa kaldırdı. Mina başaran ile hepsi zengin aile kızı olan 7 arkadaşı da kazadan kurtulamadı.

MİNA BAŞARAN İLE KAZADA ÖLEN KIZLAR KİM: Başaran Holdinge ait özel uçakta Mina Başaran ile birlikte bekarlığa veda partisine katılan arkadaşları Zeynep Çoşkun, Ayşe And, Burcu Urfalı, Aslı İzmirli, Jasmin Baruh Siloni, Sinem Akay ve Liana Hananel de hayatını yitirdi. Mina Başaran gibi arkadaşları da Türkiye’nin zengin ailelerine mensuplar.

BAŞARAN HOLDİNGİN SAHİBİ HÜSEYİN BAŞARAN VE EŞİ : Mina Başaran yat ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Başaran Holdingin sahibi Hüseyin Başaran’ın kızıydı. Hüseyin Başaran ve eşi Beril Başaran’ın iki çocukları vardı. Biri kazada yaşamını yitiren kızları Mina Başaran diğeri de oğullara Can Başaran…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika..Kıyamet Saati İleri Alındı.. 25 SANTİMİ BULACAK!! SOSYAL MEDYA YIKILIYOR..ARDA’YI SİLDİLER.. 1 Bardak Suya 1 Adet Ceviz İçini Koyun Ve Sabaha kadar Bekletin Sabah Bu Suyu İçtiğinizde