Ana Sayfa
07 Mart 2018 ( 6889 izlenme )
Reklamlar

Öpücükten Sonra Sırada Hamilelik Mi Var? Herkes Şokta

Çocuklar Duymasın’da Sırada Meltem’in Hamileliği mi Var Çocuklar Duymasın’da Haluk ve Meltem’in öpüştüğü sahneyi kaleme alan Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu,”Dizide bir hamilelik olayı eksik” ifadelerine yer verdi.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın’da Haluk ve Meltem’in öpüşmesi büyük yankı uyandırmıştı.Aile dizisi olarak bilinen Çocuklar Duyması’nda altın kuralın çiğnenmesi bazı kesimler tarafından sert sözlerle eleştirildi.

Konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu da, “Dizide bir hamilelik olayı eksik” ifadelerine yer verdi.İşte yazının o bölümü:’Çocuklar Duymasın’, kendini yenileme adına ne varsa gerçekleştiriyor. Ev ahalisi, arada eskilere takılıyor.

Dizinin yeni halini siz sayın seyircilere bıraktı. Bu ayrı bir konu…Neredeyse bir ay boyunca yeni Havuç karakteri meselesi konuşuldu. Meltem’le Haluk, ilk defa öpüştü. Dizinin alışık olmadığı, yeni sevgili karakteri araya girdi. Şimdi sırada ne olmalı?Sürpriz bir hamilelik… Kim olsun? Onu da Birol Güven’e bırakalım.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA..!MİLYONLARA İZİN MÜJDESİ..!ÜSTELİK MAAŞLAR TAM YATACAK… Akşener’den sürpriz ittifak çağrısı ! Suudi Arabistan'ın Görünmeyen Yüzü SON DAKİKA! ÜNLÜ İSİM HASTANEYE KALDIRILDI!