Ana Sayfa
14 Temmuz 2018 ( )
Reklamlar

Ömer Halisdemir'in Babasından Erdoğan'a Çağrı !

Gaziantep’te düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı’na katılan şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, darbeciler için idam istedi.İDAM İSTİYORUZBaba Hasan Hüseyin Halisdemir, darbe girişiminin üzerinden iki yıl geçtiğini ve hala içinin yandığını ifade ederek, "Biz idam istiyoruz. Bütün şehitlerimizin ruhu için bu hainlere idam istiyoruz. Bunlar 10 sene ceza almış, 20 sene ceza almış, müebbet almış bunlar olmaz, bunlar bizi rahatlatmıyor. Eğer ki bu devlet bizim içimizi rahatlatmak istiyorsa idamı getirmelidir” diye konuştu.'DERS OLSUN'Darbecilerin Türk milleti önünde cezasını çekmesi gerektiğini vurgulayan Halisdemir, “Bu hainlerin ölüp ölmemesi bizim için önemli değil. Bizim için önemli olan bu vatansızların Türk milletinin karşısında cezalarını çekmeleridir. 

Eğer bunlar cezalarını bu şekilde bulursa, asılırlarsa bizim içimiz daha rahat olur. Bu durum geriden gelenlere, bu gibi hain düşünceleri olanlara, biz de aynısını yapmak istiyoruz diyenlere de iyi bir ders olur” şeklinde konuştu.'ERDOĞAN'I DEVRE DIŞI BIRAKMAK İSTİYORLAR'Darbeci hainlerin hâlâ Türkiye’ye sıkıntı vermek ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı devre dışı bırakmak için uğraştığını açıklayan Halisdemir, “Bu pislikler hala Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a zarar vermek amacında. 

Erdoğan’ı devre dışı bırakmak istiyorlar. O devre dışı kalınca rahatlayacaklarını düşünüyorlar. Bunun dışında bu hainler ilerde başka yönetimler gelir diye umutlu. Yani başka yönetimler gelince bunları bırakırlar. O yüzden biz idam istiyoruz, idam istiyoruz, idam istiyoruz. Tüm şehitlerimiz için, annelerin-babaların içini rahatlamak için, ferahlamak için idam istiyoruz. Onun için bu şerefsizlerin, vicdansızların, vatanına milletine bayrağına sahip olmayan kişilerin idam etmemiz lazım” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlk Kabine Toplantısından Sonra İlk Açıklama Yapıldı ! Ünlü Oyuncudan Acı Haber..Şimdi Geldi..Sevenleri Gözyaşlarıyla uğurladılar.!! Devamını oku... SON DAKİKA!! BAKAN'IN OĞLU EVİNDE ÖLÜ BULUNDU !!!