Ana Sayfa
14 Mart 2018 ( )
Reklamlar

ÖLÜM HABERİNİ ALAN ÜNLÜLER YASA BOĞULDU..Yönetmen Mustafa Kemal Uzun’un başı ezilerek öldürülmesinin ardından ünlü dünyası yasa boğuldu. Hazal Kaya, “Üzerimde çok emeği var” diyerek üzüntüsünü belirtti.

49 dizi ve filmin yönetmeni, ulusal ve uluslararası ödüllerin sahibi ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun, Şile’deki evinde öldürüldü. Pek çok ünlü isim haberi alınca üzüntüsünü belli ederken ölüm haberini alan Hazal Kaya adeta yıkıldı. Bir açıklama yapan Kaya, “Çok çok üzgünüm, tarif edemiyorum. Üstümde çok emeği var. Hayatıma dokunduğu için çok şanslıyım.

Böyle sevgi dolu bir insanın böyle bir nefretle bizden koparılmasını hazmedemiyorum”
BERNA LAÇİN: BEYZBOL SOPASİ İLE ÖLDÜRÜLMEK NEDİR?

Ünlü yönetmenin ölümüyle ilgili Berna Laçin şunu yazdı: “Şoktayım! Arkadaşım, yönetmenim sevgili abimiz Kemal Uzun öldürülmüş! Bu nasıl bir dünya, kahroldum! Delirmek üzereyim! Bu kadar mı ucız insan canı ya! Dünyanın en efendi en tatlı insanıydı! Sesini yükselttiğini bilmem! Beyzbol sopası ile öldürülmek nedir!”

FIRAT TANIŞ: ÇOK ÜZGÜNÜM

Fırat Tanış: “Çok üzgünüm. Tüm camianın ve sevenlerinin başı sağ olsun. Kemal Uzun’un ölümü ünlüleri yasa boğdu”

HAMDİ ALKAN: YAZIK ÇOK YAZIK

Hamgi Alkan: “Ne söyleyeceğimi bilemiyorum… Kahroldum.Yazık çok yazık… Tüm ailesine,dostlarına sabırlar diliyorum…”

ALİ SUNAL: AH ABİM

Ali Sunal: “Kemal Uzun canım yönetmenim, iyi yürekli abim, ailemin güzel dostu ah Kemal abim ah…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Köpeğiyle cinsel ilişkiye girip videoya çekti ve… YÜZÜNÜ BİLE GÖSTERMEDEN 108 BİN LİRA... Afrin Operasyonu Sonrası Donald Trump’tan Sert Açıklama..!! Ünlü İsimlerin Hatırlamak Dahi İstemeyecekleri Eski Halleri