Ana Sayfa
07 Şubat 2018 ( )
Reklamlar

OLAY ÇIKTI! CANLI YAYINDA ÇILGINA DÖNDÜ “SEN ÇİFTLEŞME YAŞAMIŞ BİR HAYVANSIN”

“SEN ÇİFTLEŞME YAŞAMIŞ BİR HAYVANSIN”

Sunucu Bircan İpek’ten Kızını Boğmaya Çalışan Anneye Sert Tepki: Çiftleşmiş Bir Hayvansın 4 yaşındaki kızını elbiseyle boğmaya çalışan anneyi ağır bir dille eleştiren sunucu Bircan İpek, “Sen çiftleşme yaşamış bir hayvansın ve ne yazık ki bir çocuğun olmuş” dedi.

“ŞU AN İÇİMDEN ETTİĞİM BEDDULARI…”

Adıyaman’da 4 yaşındaki kızını elbiseyle boğmaya çalışan anne, Söylemezsem Olmaz yorumcularından Ece Erken ve Bircan İpek’i çileden çıkardı. Haber ardından konuşan Ece Erken, “Şu an içimden ettiğim bedduaları milyonların ettiğini biliyorum” diyerek milyonlarca kadının anne olmak için dua ettiğini söyledi.

“ALLAH CEZANI VERSİN SENİN” Ece Erken, “Sana Allah çocuk vermiş. Allah’ın belası kadın boşanmışsın, ikiniz de çocuğu almamışsınız. Çocuk kurumlara düşmüş, bir de çocuk susmuyor diye boğuyorsun. Çok özür dilerim ama umarım hapishanede başına daha beteri gelir. Sen nasıl bir annesin? Bunları görmekten tiksiniyorum. Allah cezanı versin senin” ifadesini kullandı.

“SEN O ADAMLA ÇİFTLEŞMİŞ BİR HAYVANSIN” Haberde geçen “Annesi ve babası bakmak istemedi” ifadesini dikkat çeken Bircan İpek ise “Sadece yapmak istemek, beş dakikalık zevkleriniz için çocuk sahibi olduğunuzun farkına şimdi vardım. Senin yatacak yerinin olmaması lazım. Ağlayan bir çocuğu susturamayan bir kişiye anne denilemez. Sen o adamla çiftleşmiş bir hayvansın. Sen çiftleşme yaşamış bir hayvansın ve ne yazık ki bir çocuğun olmuş. Hayvanseverlerden de özür diliyorum. Onlar ne demek istediğimi anlıyorlar” ifadesini kullandı. Her iki isim de sözlerinin devamında idam cezasının gelmesini istedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mangalcılar Buna Bayılacaksınız Yüzyılın İcadı Canlı yayında şoke eden itiraf! Bana tecavüz etti Son Dakika..Tren Kazası..Çok sayıda Ölü Ve Yaralı Var… Sürekli Kilo Alıyorum Diye Hastaneye Gitti..Gerçeği Öğrenince...