Ana Sayfa
14 Temmuz 2018 ( )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Olanları Öğrenince Cübbe Çıkarttı ! İşte O Olay !

CHP lideri Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki 4 ayrı tazminat davasının Erdoğan lehine karara bağlanmasına sinirlenen Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, hakimin tavırlarını gerekçe göstererek verilecek kararların önceden belli olduğunu savundu ve “Bu hukuksuzluğu ve yargılamayı tanımıyoruz” diyerek cübbesini çıkarıp, duruşma salonunu terk etti.

Sözcü'nün haberine göre CHP liderinin kendisine “Man kafa” dediği gerekçesiyle Erdoğan aleyhine açtığı davayı reddeden Hakim Fatih Akkuzu, Erdoğan'ın 3 ayrı davadaki tazminat taleplerini ise kabul etti. Kılıçdaroğlu toplam 95 bin lira tazminata mahkum oldu.

Peş peşe görülen davaların duruşmaları sırasında reddi hakim talebinde bulunan Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik , hakimin tavırlarını gerekçe göstererek verilecek kararların önceden belli olduğunu savundu ve “Bu hukuksuzluğu ve yargılamayı tanımıyoruz” diyerek cübbesini çıkarıp, duruşma salonunu terk etti.

Erdoğan'ın açtığı üç davayı da karara bağlayan Hakim Akkuzu, Kılıçdaroğlu'nu Erdoğan'a 50 bin, 25 bin ve 20 biner lira olmak üzere toplamda 95 bin lira tazminat ödemeye mahkum etti. Kılıçdaroğlu bu tazminatları yasal faiziyle beraber ödeyecek.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DİKKAT..!! Ölüm Saçıyor..! Tanıdıklarınıza İletin.. Erdoğan'ın Damadı Hazine Ve Maliye Bakanı Albayrak'tan İlk Açıklama Geldi ! Aklınızda Bulunsun! Son Dakika..Deprem.!! AZ ÖNCE OLDU..4.3 Şiddetinde..Büyük Panik Yaşanıyor..