Ana Sayfa
19 Aralık 2017 ( )
Reklamlar

KAN DONDURAN OLAY İSTANBUL’DAN GELDİ...

İstanbul’da, boşanmak istediği eşiyle kavga eden Aylin Işık isimli bir çocuk sahibi kadın eşini pompalı tüfekle vurarak öldürdü. Sultangazi’de önceki gece meydana gelen olayda, 5 yıllık evli kadın şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmak istediği eşi Cihangir Işık’la tartıştı. Boşanmaya yanaşmayan eşinin tartışma sırasında kendisini dövmesini hazmedemeyen 26 yaşındaki kadın evde bulunan pompalı tüfeği alarak eşinin üzerine ateş açtı.

Eşi Aylin Işık’ın açtığı ateşle Cihangir Işık vücuduna isabet eden saçmalarla olay yerinde hayatını kaybetti. 2012 yılında evlenip 4 yıl önce Dağlar adında bir çocuk sahibi olan çiftin kanlı kavgasına silah sesine koşan komşuları şahit olurken, olayın ardından 4 yaşındaki oğlunu da yanına alan Aylin Işık Alibeyköy Polis Merkezi’ne giderek teslim oldu.

Gözünde morluk olduğu görülen 26 yaşındaki kadının, karakolda verdiği ifadede eşinden şiddet gördüğünü ve yaşanan bu olay sırasında ateş ettiğini söylediği öğrenildi. Koca katili olan Aylin Işık sevk edildiği mahkemece tutuklanırken hayatını kaybeden Cihangir Işık’ın cesedi ise Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YEŞİLÇAMIN EN GÜÇLÜ İSMİ FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ!!! SEVENLERİNİ YASA BOĞAN HABER!!! Kombi Bulunan Her Evi İlgilendiriyor.!! Tüm Türkiye’yi İlgilendiriyor. Haberi Olmayan Kalmasın!!! Diş Fırçalamak orucu bozar mı?