Ana Sayfa
29 Ocak 2018 ( 4490 izlenme )
Reklamlar

İZLEYİCİ İSYAN ETTİ! YETER ARTIK DİYEREK HAKARETE BOĞDULAR!

Haluk’a Asılan Tutku, Çocuklar Duymasın İzleyicisini İsyan Ettirdi

Türk televizyonlarının uzun soluklu dizilerinden Çocuklar Duymasın’da Meltem ve Haluk’un arasına giren Tutku nedeniyle yapımcı Birol Güven’e tepki yağdı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın’da Meltem ve Haluk’un arasına giren Tutku izleyiciyi kızdırdı. “AİLE DİZİSİ ENTRİKA DİZİYE DÖNDÜ” Çocuklar Duymasın’da Meltem ve Haluk’un arasına giren Tutku izleyiciyi kızdırdı. Birol Güven’e “Yeter artık şu kız yüzünden diziyi izlemeyeceğiz. Aile dizisi entrika diziye döndü” diye tepki yağdı.

REYTİNG PROBLEMİ YAŞIYORDU Çocuklar Duymasın’ın reyting problemi yaşadığı konuşulmuş, hatta bir hafta yayınlanmayınca yayından kaldırılacağı iddia edilmişti.

TEPKİLERDEN BAZILARI ŞUNLAR; – Çooook uzattılar sıktı artık – Gerçekten şu kız yüzünden izlemicem hiç kaçırmadigim diziden sogutuyolar artık – Havuç ve Teo’lu bölümler çok güzeldi. Sözde Çocuklar Duymasın, çocuklar da gitti saçmaladınız artık.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Taşeron işçiler için kadro başvuruları başlıyor! İşte o tarih... TUĞBA EKİNCİ KAFAYI YEDİ.. Kan donduran cinayet kızıyla birlikte kocasını öldürüp... SON DAKİKA! İSTANBUL’DA ÇATIŞMAÇIKTI.. HERKES PANİK İÇİNDE..