Ana Sayfa
15 Şubat 2018 ( 3649 izlenme )
Reklamlar

Hastanede Skandal.!!

Hastanede iki kız kardeşin odasına giren doktor duş alınca ortalık karıştı
İstanbul Gaziosmanpaşa’da bir hastanede yaşandığı iddia edilen skandal olay ortalığı karıştırdı. İddiaya göre genç kızların kaldığı odaya giren bir doktor banyo yapıp sakal tıraşı oldu.

İstanbul’da bir hastanede tedavi gören iki genç kızın kaldığı odaya giren doktor, banyo yapıp sakal tıraşı oldu.

Ailenin iddiası hastane koridorlarını da karıştırdı. Sağlıkkurumunun yetkililerine tepki gösteren baba fenalaşıp bayıldı.

Showhaber’in haberine göre, İstanbul’da iki kız kardeş hastanede tedavi görüyordu. Bir sabah uyandıklarında ise karşılarında hiç tanımadıkları bir doktor vardı.

Kızların iddiasına göre, doktor banyoyu kullanıp, tıraş oldu. Sağlık kurumunun yönetime tepki gösteren kız kardeşlerin babası ise olaya ‘skandal’ diyerek tepki gösterdi.

Güvenliklerle kavga eden baba, “Genç kızların odasına bir doktorun girip de banyo yapması ibret verici bir şey. Asla bu olayın peşini bırakmayacağım” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÜNLÜ SUNUCUYA ŞOK SUÇLAMA! VEFAT HABERİ GELDİ SEVENLERİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU! HAYRANLARI VE GÜLDÜR GÜLDÜR EKİBİ YASTA! Devamını oku.. Genç Kız Oynarken Kendini Videoya Çekiyordu Fakat Arkasında Olanların Farkında Değildi