Ana Sayfa
24 Mart 2018 ( )
Reklamlar

DİKKAT! KORKUNÇ HABER ŞİMDİ GELDİ! HERKESİN KANI ÇEKİLDİ!!!

Adana’da 14 yaşındaki 8’nci sınıf öğrencisi, iddiaya göre kız meselesi yüzünden çıkan kavgada boğazı bıçakla kesilerek öldürüldü. 17 yaşındaki katil zanlısı olaydan sonra yakalandı. Alınan bilgiye göre olay, Seyhan ilçesi Dağlıoğlu Mahallesi;
80. Yıl Ortaokulu önünde meydana geldi. İddiaya göre, 8’nci sınıf öğrencisi Tamer Salman (14) ile bir süre önce disiplinsiz hareketlerden dolayı okuldan atıldığı öğrenilen Ö.T. (17) kız meselesi yüzünden tartıştı.

Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce Ö.T., üzerinde taşıdığı bıçağı çıkarıp ortaokul öğrencisini boğazından yaraladıktan sonra kaçtı.

Ağır yaralan öğrenci, kaldırıldığı özel hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olaydan sonra katil zanlısı Ö.T. suç aleti bıçakla birlikte yakalandı. Zanlı ifadesi alınmak üzere Çocuk Şube Müdürlüğüne götürüldü. 15 yaşındaki Tamer Salman’ın yakınları da sinir krizleri geçirip, gözyaşları döktü.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GÖZYAŞI SEL OLDU…ÜNLÜ ŞARKICIYA SON VEDA.!! Son Dakika..Dehşeti Yaşadılar..Korkunç Kaza Çok Sayıda Yaralı Var.!! Bir dönem fırtına gibi esiyordu! Yeşilçam'ın yıldızının hazin sonu Bakan Tüfenkci'den çok önemli uyarı: Sakın paylaşmayın!