Ana Sayfa
18 Ekim 2017 ( )
Reklamlar

Devamını oku...

Hollywood hala geçen hafta ortaya çıkan Harvey Weinstein skandalıyla çalkalanırken ABD’li Pussycat Dolls adlı müzik grubundan 2005’te ayrılan Kaya Jones, kendilerinin, grupta ve sektörde sıyrılabilmek için istemedikleri kişilerle birlikte olmaya zorlandıklarını söyledi.


Kaya Jones, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda cinsel taciz iddialarıyla ilgili olarak kendisinin ve diğer grup üyelerinin, sektördeki üst düzey kişilerin cinsel tacizlerine maruz kald1qığını söyledi.
İnsanların kendisine bunun ‘ne kadar kötü olduğunu sorduğunu’ sorduğunu söyleyen Jones, bir diğer iletisinde “Hayallerime, gruptaki arkadaşlarıma ve 13 milyon dolarlık bir anlaşmaya sırt çevirecek kadar (…) Oysa 1 numara olacağımızı biliyorduk” diye ekledi.

Sputnik’in aktardığına göre; gruba 2003 yılında, henüz ergenlik çağındayken katılan ve 2005’te gruptan ayrılan Jones’un, herhangi bir kişinin adını vermeden ortaya attığı iddialar en az 10 yıl öncesine dayanıyor.

‘İĞRENÇ VE SAÇMA İFTİRALAR’

Öte yandan grubun kurucusu Robin Antin, Jones’un iddialarını ‘iğrenç, saçma iftiralar’ olarak nitelendirdi. The Blast adlı online dergiye konuşan Antin, Jones’un ’15 dakikalığına meşhur olmak için’ böyle açıklamalar yaptığını söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ehliyetini Yenilemeyene Kötü Haber!! Damat Düğün Sabahı Şok Oldu Çocuğunuzun Süt Dişlerini Asla Atmayın Neden mi! Bakın ne işe yarıyor Bu kez Bursa'da ortaya çıktı, Köpekler tarafından...