Ana Sayfa
19 Aralık 2017 ( )
Reklamlar

Devamını oku...

Yoğun Kar Yağışı Başlıyor 1 Hafta Sürecek
Yağışlar bu akşam birçok ilde başlayacak. Öncelikle İstanbul’da hava nasıl olacak ona bakalım ve daha sonra bu akşamdan itibaren kar yağışı olacak illeri verelim. kar yağışları okulların tatil olmasını sağlayacak yoğunlukta olacak!

AKOM’dan İstanbullular için bir uyarı daha yapıldı. Bugün Balkanlar üzerinden gelecek soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına gireceği bildirildi. Soğuk ve karlı hava bir hafta sürecek. Yağışlar zaman zaman tipiye dönebilir. Kar yağışının İstanbul’u beyaza bürümesi bekleniyor.

25 SANTİMİ BULACAK

Meteoroloji İstanbul Bölge Müdürlüğü’nün verdiği bilgiye göre, şehir genelinde etkili olması beklenen kar yağışıyla hava sıcaklığının yaklaşık 7 derece düşmesi bekleniyor. Çarşamba günü öğle saatlerinden itibaren karla karışık yağmur şeklinde başlayacak olan kar yağışı gecenin ilk saatlerinden itibaren tüm şehri etkisi altına alacak.

YAĞIŞ ALACAK DİĞER İLLER

Çarşamba gününden itibaren kar yağışı başlayacak.

Kar yağışı öncelikle İç Anadolu ev Doğu Anadolu Bölgesinde görülecek. çarşamba’dan itibaren ise birçok ile yoğun kar yağışı geliyor. Perşembe ve Cuma günü kar yağışı devam edecek. Kış kendini iyiden iyide hissettirecek ve kar yağışı Türkiye’nin büyük bölümünü etkisi altına alacak.
İşte kimi yerde aralıklarla, kimi yerde yoğun olmak üzere 3 gün boyunca kar yağışı görülecek iller.

Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Bilecik, Eskişehir, Karabük, Bolu, Kastamonu, Amasya, Tokat, Sivas, Hakkari, Bitlis, Van, Erzincan, Gümüşhane, Ağrı, Bayburt, Erzurum, Kars, Iğdır, Ardahan, Niğde, Kırşehir, Kayseri, Yozgat, Çorum, Kırıkkale, Konya Bu illere Salı gününden itibaren kar yağışı geliyor, Çarşambadan itibaren ise etkisini artırıyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü vatandaşları mağduriyet yaşamamaları konusunda uyardı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Google'ı Abdülhamid icat etmiş! Bu Kızla Evlenene 150 Milyon Dolar Verilecek ! Neden Mi…? Bu tarihleri not alın ve o tarihlerde sakın bunu yapmayın SON DAKİKA! KRİTİK UYARI GELDİ BİR ANDA KAR BASTIRACAK!