Ana Sayfa
03 Mart 2018 ( 2916 izlenme )
Reklamlar

Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Florida'da bulunan 11 metrelik dev yılanın içinden çıkan herkesi şok etti. Yılanın karnını açınca içinden bebek bir geyik çıktı. Biyologlar bu olayların geyik popülasyonunu tehdit ettiğinin de altını çiziyor.

Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Florida'da bulunan 11 metrelik dev yılanın içinden çıkan herkesi şok etti. Yılanın karnını açınca içinden bebek bir geyik çıktı. Biyologlar bu olayların geyik popülasyonunu tehdit ettiğinin de altını çiziyor. Vahşi doğada aç kaldığı zaman gözü hiçbir şeyi görmeyen ve bulduğu bütün canlıyı midesine indiren piton yılanının küçük bir ağzı olmasına rağmen devasa büyüklükteki yiyecekleri iştahla yemesi herkesi hayrete düşürüyor.

Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Dev pitonun karnından çıkan bebek geyiğin yem olması tüm hayvanseverleri üzmüş durumda ancak vahşi doğanın kanunu böyle... Birçok haber kanallarına konu olan bu görüntü şaşkınlıkla izlendi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İzmir’de 9 Erkek Öğrenciye İstismarda Bulunan Kişi... Büyük Panik ! Hastaneye Akın Ettiler .. Gittikçe Sayı Artıyor İğrençliğin Bu Kadarı! Köpeğiyle Birlikte Oldu..KAYDETTİ.. Son Dakika...KATLİAM.!!TAM 370 KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ.!!