Ana Sayfa
03 Mart 2018 ( )
Reklamlar

Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Florida'da bulunan 11 metrelik dev yılanın içinden çıkan herkesi şok etti. Yılanın karnını açınca içinden bebek bir geyik çıktı. Biyologlar bu olayların geyik popülasyonunu tehdit ettiğinin de altını çiziyor.

Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Florida'da bulunan 11 metrelik dev yılanın içinden çıkan herkesi şok etti. Yılanın karnını açınca içinden bebek bir geyik çıktı. Biyologlar bu olayların geyik popülasyonunu tehdit ettiğinin de altını çiziyor. Vahşi doğada aç kaldığı zaman gözü hiçbir şeyi görmeyen ve bulduğu bütün canlıyı midesine indiren piton yılanının küçük bir ağzı olmasına rağmen devasa büyüklükteki yiyecekleri iştahla yemesi herkesi hayrete düşürüyor.

Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Dev pitonun karnından çıkan bebek geyiğin yem olması tüm hayvanseverleri üzmüş durumda ancak vahşi doğanın kanunu böyle... Birçok haber kanallarına konu olan bu görüntü şaşkınlıkla izlendi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Her Derde Devaymış ! Herkesin Buzdolabında Var ! Doğal Mucize ! Hadise’den çok sert "erotik" yanıtı! 15 TATİL ÖNCESİ ÖĞRENCİLERE MÜJDE..ÇOK SEVİNECEKSİNİZ.!! Adnan Oktar'ın Evinden Çıkan Bakan Kimdi ! İşte Olayın Ayrıntıları !