Ana Sayfa
23 Şubat 2018 ( )
Reklamlar

Deniz Akkaya öyle bir şey giydi ki gören şoke oldu ‘Altını giymeyi unutmuş’

Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Deniz Akkaya altına giydiği şeyler olay yarattı. Yarı transparan taytını çok beğendiğini söyleyen Deniz Akkaya, kendisinin bu taytı çok iyi taşıdığını söyledi.

Böylesini daha önce hiç görmediniz... Moda sabit bir kavram değil. Kişiden kişiye, mekandan mekana yani kısaca tüm durum ve koşullara göre değişkenlik gösterebilir. İsteyen istediğiniz giyebilir. Ancak Deniz Akkaya'nın son giydiği şeyi tartışmayan ve konuşmayan kimse kalmayacak. Deniz Akkata öyle bir şey giydi ki herkes sosyal medya da 'Altına bir şey giymeyi unutmuş' dedi....

GÖRENLER DÖNÜP BİR DAHA BAKTI; Deniz Akkaya, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Giydiği transparan görünümlü taytıyla ilgi odağı olan Akkaya, iddialı kıyafet seçimiyle ilgili soruya şu yanıtı verdi:
“Çok güzel değil mi? Çok beğenerek aldım, beğenerek de giyiyorum. Gördüğünüz gibi bu tayt transparan çocuklar, cesur kadın işi. Kendime ve fit oluşuma güveniyorum.”


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Survivor Adem Gönlünü Skandallar Kraliçesine Kaptırdı Hem öz oğlu hem de öz kızıyla evlendi rezalet! DEVAMINI OKU... Fahriye Evcen Burak Özçivit çiftinden kötü haber