Ana Sayfa
13 Mart 2018 ( )
Reklamlar

Damat Düğün Sabahı Şok Oldu

Eşi kapalı ve genelde makyajlı. Açık fotoğraflarını çekti ve paylaştı.Akıllara durgunluk veren olayın yaşandığı ülke Cezayir. Düğün gecesi keyfi yerinde olan damat, sabah eşini evde makyajsız görünce şoke oldu. Eve hırsız girdiğini zanneden damat kadının karısı olduğunu anlayınca mahkemeye koştu
Damat Düğün Sabahı Şok Oldu galerisi resim 1

Cezayir’de bir damat, evliliğinin sabahında eşini makyajsız haliyle ilk kez görünce ”yaşadığı şok” nedeniyle eşine 20 bin dolarlık dava açtı. Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre, eşine 20 bin dolarlık(55 bin TL) tazminat davası açtığını söyleyen damat, bir sabah uyandığında yanındaki kişiyi tanıyamadığını ve karısının bu kadar farklı görünüyor olmasının onu şaşırttığını anlattı.

Öyle ki bir süre eşini, evine giren hırsız sandı. Davacı damat, karısının kendisini dolandırdığını ve psikolojik açıdan mağdur olduğu için kadından 20 bin dolar tutarında tazminat talep ettiğini söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İkizleri olacağını sanıyordu! Doğuma girdi hayatının şokunu yaşadı Uzmanlar uyarıyor... Soğuk havada dışarı çıkanlar dikkat! 70 yaşındaki kadın dördüz doğurdu bebeğin babası ise iğrenç! Ve gelin adayı Hanife evleniyor!