Ana Sayfa
26 Nisan 2018 ( )
Reklamlar

Cinsel Gücün Kaynağı Bu Meyve ! Evde Saksı Da Her Yerde...

Orta Asya'da Mutluluk meyvesi olarak bilinen Goji meyvesinin sağlık açısından oldukça faydalı olduğu biliniyor. Peki Goji meyvesinin faydaları nelerdir ne işe yarar? İşte goji meyvesinin faydaları...

Goji hakkında bir sürü şey duydunuz. Goji küçük yumuşak meyveleri olan 1,700 yıl boyunca Tibet'te üretilen çalı formunda bir bitki. Türkiye'ye gelmesi tabi yüzyıllar almış. Tibetliler yüzlerce yıl gojiden yaptıkları ilacı, böbrek ve karaciğer tedavisinde kullanmışlar. Bu meyve aynı zamanda sağlık açısından olağanüstü faydalar sağlıyor. Dediğimiz gibi yüzyıllar sonra Türkiye'ye gelince Goji'nin fayları nelerdir ne işe yarar gibi bir sürü sorlar havalarda uçuştu. Gelin Goji ile biraz yakından tanışalım. 

Cinsel gücün kaynağı bu meyvede; Tibetliler ona cinsel gücü artırması nedeniyle "Mutluluk meyvesi" diyor ve faydaları sıralandığında da bu ünvanı hak ediyor. İşte Goji meyvesinin faydaları.

Tümörün gelişimini durdurur; Çinde yapılan araştırmalar sonucunda goji meyvesinin bazı kanser ve AIDS hastalığının tedavisinde bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Goji ayrıca, tümör hücresinin ölümüne neden olan apopitoz olayını hızlandırır ve tümör gelişimini durduğu söylenmektedir.


Saksıda bile yetişebilir; Türkiye'de üretimine yeni yeni başlanan Goji, iklimsel olarak da ülkemize uygun...


Ömrünüze ömür katar; Goji “Uzun Ömür Meyvesi” olarak bilinir. İçerisinde ana molekül olan polisakkaritler ve güçlü antioksidanlar sayesinde serbest radikallerin uğratacağı zararlara ve erken yaşlanmaya karşı vücudunuzu korur.

Kilo verdirir ; Günde bir avuç tüketilen goji meyvesinin hızlı bir şekilde kilo verdirdiği ortaya çıkmıştır.

Mutluluk veriyor; Dengeli bir miktarda tüketilen goji meyvesinin mneşeli ve mutlu bir ruh hali sağlamaya yardımcı olur.

Kanser hastalarına derman olmuş; Çinde yapılan araştırmalarda goji meyvesinin kanser ilacı kullanan hastalarda olumlu cevapların yalnızca ilaç kullanan hastalara oranla %250 oranında arttığı görülmüştür.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

VEFAT HABERİ GELDİ SEVENLERİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU! HAYRANLARI VE GÜLDÜR GÜLDÜR EKİBİ YASTA! Adnan Oktar'dan Erdoğan Ve Bahçeli'ye Çağrı ! CİNSEL İLİŞKİ TEKLİFİNİ REDDETTİ ÖLDÜRESİYE DÖVÜLDÜ! ÇOCUKLARIMIZIN SİNSİ DÜŞMANI!!!