Ana Sayfa
17 Şubat 2018 ( )
Reklamlar

Canlı yayında şoke eden itiraf! Bana tecavüz etti

İstanbul'da iş adamı Sabri Altunbay'ın 12 kurşunla feci çekilde öldürülmesi olayı aydınlandı. Müge Anlı'nın programına taşınan olayda Altunbay'ın yasak aşkı her şeyi itiraf etti.

İstanbul’da işadamı Sabri Altunbay’ın evinin önünde 12 kurşunla öldürülmesi olayı, Müge Anlı’nın programında yapılan bir itirafla aydınlandı. Olay şöyle gelişti. Arif-Havva Çatal çifti, kızları Safiye Ünlübaş’ın bulunması için Anlı’nın programına başvurdu. İki çocuk annesi 23 yaşındaki kadın aranırken canlı yayına bağlanan akrabalarından biri “Safiye kayınbiraderi Recep Ünlübaş ile Çorlu’da kol kola geziyor. Bir akrabamızdan 200 bin lira istemişler” dedi. Programa ikilinin birlikte çekilmiş bir de fotoğrafını gönderdi.

KOCAM PATRONUNU EVE GETİRİYORDU
Bunun üzerine Safiye Ünlübaş ve kayınbiraderi Recep Ünlübaş önce canlı yayına bağlandı, ardından stüdyoya geldi. İddiaları yalanlayan Safiye Ünlübaş, cinayeti şu sözlerle itiraf etti: Kocam kumar oynayan biriydi. Eve patronu Sabri Altunbey’i getiriyordu.

'KOCANIN MAAŞINI SANA VERECEĞİM' DEDİ: Bir gün yine patronunu getirdi. Sabri bey bana ‘bundan sonra kocanın maaşını sana vereceğim’ dedi.

BANA TECAVÜZ ETTİ, İLİŞKİMİZ OLDU: Kocam da onayladı. Buna bir anlam veremedim. Sonraki günler Sabri Bey eve gelip gitmeye başladı. Bir keresinde bana tecavüz etti. Kocama söyleyemedim. Sabri beyle ilişkim oldu.

KOCAM DUYDU: Bunu daha sonra kocam duydu. Bana ‘onu öldüreceğim, seni de boşayacağım’ dedi. Daha sonra Sabri Bey’in öldürüldüğünü duydum. Kocam ortadan kayboldu. Ben de hayatından endişe edip kayınbiraderimle görüştüm ve kocamı bulmak için birlikte Çorlu’ya gittim.

STÜDYODA GÖZALTINA ALINDILAR: Bu itirafın ardından Safiye Ünlübaş ve kayınbiraderi Recep Ünlübaş, stüdyoya gelen polis tarafından sorgulanmak üzere gözaltına alındı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devletten gençlere günlük 75 TL cep harçlığı! İzmir'den Alevler Yükseldi ! Helikopterler Devreye Girdi ! Bilanço Ağır ! Reyhanlı'ya iki roketli saldırı daha!! Devamını oku..