Ana Sayfa
13 Aralık 2017 ( )
Reklamlar

Bu kızla evlenene 150 Milyon dolar verilecek ! Neden mi…. ? Sebebini Ögrenince ŞOK Olacaksınız.!

Bu kızla evlenene 150 Milyon dolar verilecek ! Neden mi…. ? Sebebini Ögrenince ŞOK Olacaksınız.!

Cecil, ilk defa 2012’de yaptığı teklifin ardından 20 bin erkeğin başvurmasına rağmen kızının hala istediği gibi bir evlilik yapmamış olmasına içerliyor.Cecil, Malezya gazetesi Nanyang Siang Pau’ya yaptığı açıklamada “kızının özel hayatına karışmak istemediğini” dile getirse de kızına eş bulma arayışlarına devam ediyor.Emlak, yatırım, finans, nakliye, mimarlık ve inşaat gibi birçok sektörde faaliyet gösteren işadamı, miras bırakabilmesi için kızının bir erkekle evlenip çocuklarının olmasını istediğini aktardı.Cecil’in kızı Gigi ise South China Morning Post gazetesine, eşi Sean Eav’in bu açıklamaları “çılgınca” bulduğunu belirtti.


Gigi, babasına defalarca bu teklifi yapmaktan vazgeçmesi için ısrar ettiğini söyleyerek çift olarak bu durumdan dolayı üzüntü duyduklarını açıkladı.Gigi, Hong Kong’un tanınan LGBT aktivistlerinden ve eşcinsel hakları savunucusu bir grubun kurucusu.Bu kızla evlenene babası 150 milyon dolar verecek!


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DEVAMINI OKU... SON DAKİKA! KANSER OLAN ÜNLÜ SANATÇININ DOKTORU AÇIKLADI… SON DAKİKA! DEPREM OLDU BEŞİK GİBİ SALLANDIK! VİDEO OYUNLARININ FAYDALARI