Ana Sayfa
02 Şubat 2018 ( )
Reklamlar

Beren Saat Anne Olamaz Çünkü…Bu Haberi Okuyunca GÖZYAŞLARINIZA Hakim Olamayaksınız….

Geçtiğimiz Temmuz ayında Amerika’da Kenan Doğulu ile evlenen Beren Saat bebek yapma kararı almıştı.Mutlu evlilikleri ve gülen yüzleriyle hayranlarının doyamadığı ender çiftlerden Beren Saat ve Kenan Doğulu Evlendiklerinden beri Beren Saat’in bebek istediği konuşulup durdu…

Konu hakkında hiç konuşmayan Beren Saat’in neden bebek sahibi olamadığı belli oldu…Saat’e tam da bu kararı aldığı aşamada istediği gibi bir teklif geldi. Ancak film bitinceye kadar hamile kalmama şartı vardı. Teklifi kabul eden güzel oyuncu, çocuk yapma isteğini ertelemek zorunda kaldı.

26 Şubat 1984 tarihinde, Ankara’da dünyaya geldi. Babası Hüseyin Avni Saat, annesi emekli öğretmen Ayla Saat’dir. Kendisinden 5 yaş büyük Cem adında abisi vardır. İlk ve orta dereceli öğrenimini Ted Ankara Koleji’nde tamamlayan genç oyuncu, üniversite eğitimi için Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih etti.Üniversitede okuduğu sırada başvurduğu Türkiye’nin Yıldızları adlı T.V. programından olumlu cevap aldı. Programa katılan saat, yarışmayı ikinci olarak tamamladı. Yarışmayı düzenleyen ekip arasında bulunan yönetmen Tomris Giritoğlu’nun kardeşi, Saat’in yeteneklerinden kardeşine bahsetti ve böylece Beren Saat için şöhretin kapıları aralanmış oldu.

2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var ve 2005 yılında Aşka Sürgün adlı dizilerde rol aldı; fakat onu gerçek anlamda ünlü yapan yapım Hatırla Sevgili oldu. Bu dizide canlandırdığı Yasemin rolü ile, 2006-2008 yılları arasında Türkiye’yi ekran başına kitlemeyi başardı.

2008 yılında Güz Sancısı adlı ilk sinema yapımında başrol oynadı. Bu film ile,Aşka Sürgün adlı diziden sonra ikinci kez usta yönetmen Tomris Giritoğlu ile beraber çalışma fırsatı buldu. Aynı yıl başlayan Aşk-ı Memnu adlı dizide canlandırdığı Bihter adlı karakter çok sevildi.Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber başrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu, kısa sürede Türk Televizyonları’nın en sevilen yapımlarından birisi oldu. Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adı taşıyan eserinden uyarlanan yapımdaki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber oynadıkları sevişme sahneleri haber bültenlerine kadar kendisine yer buldu


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Acun Konuştu!! Yıldız Tilbe'ye... Kanal D yayın akışından kaldırdı! Akşener’den sürpriz ittifak çağrısı ! İlk Kabine Toplantısından Sonra İlk Açıklama Yapıldı !