Ana Sayfa
07 Ocak 2018 ( )
Reklamlar

Babasını Tanımayan Yok.. Meğer O Türkiye’nin En Ünlü Seslerinden Birinin Oğluymuş!Ünlü oyuncunun babası da meğer çok ünlüymüş! İpek soyadı sizin aklınıza birini getirdi mi?Mahir İpek, 1972 yılında Ankara’da doğmuştur. Aslen Kahramanmaraş, Afşinli’dir. Lisede iken tiyatro kurslarına gi

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Ankara Sanat Tiyatrosu yönetim kadrosundadır.1990 yılında Ankara Sanat Tiyatro’sunda bir oyun seyrettikten sonra orada olmak istedi ve bir sene sonra da orada oldu, şimdi orada yönetim kadrosundadır.Mahir İpek, Veda Yurtsever İpek ile evlidir. Söz İpek adında bir çocuğu vardır.İşte Mahir İpek’in Babası…Ünlü Aşık İsmail İpek! Türkiye’nin en önemli seslerinden birisi. Usta türkücü oğlu ile pek bir araya gelmiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hava durumu sunan sunucu sosyal medyayı salladı Son Dakika..O illerimiz İçin Kar Yağışı Uyarısı.!! Etkisi Aylar Sürüyor! Üstelik faydalı diye hep tüketirdik!!! Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Başına Gelmeyen Kalmadı ! Yeni Sezon Başlamayacak mı?