Ana Sayfa
17 Aralık 2017 ( )
Reklamlar

AHMET KAYA’NIN MİNİK KIZINA BİR DE ŞİMDİ BAKIN! O ARTIK ÇOK ÜNLÜ BİRİ!

Melis Kaya : Babamı Artık İncitmeyin!
Babam öldügünde 13 yasinda bir kiz çocuguydum. Tüm çocuklar adina, bu dünyanin babalarin ölümünden artik bikmasini diliyorum.
Birkaç gün önce, internet tabanli sözlüklerden birinde babamla ilgili yazilanlari okurken “Ahmet Kaya’nin itibarinin geri verilmesi” basligi altinda söyle bir girdiye rastladim; “essek her zaman essektir. itibarda verseniz altin semerde taksaniz hiç birsey degismez yine essektir.” Bu cümleyi yazdiktan birkaç dakika sonra, hizi alamayip bu sefer de söyle bir cümle girilmis ben vallahi apoyu özledim diye sarki söyleyen haysiyetsiz pkk yandasi bir pislige ne itibari verilecektir anlamis degilim. verilse verilse yarim kilo malafat rosto verilebilir. Bunlari yazan kullanicinin kullanici ismi ise sizin hiç babaniz öldü mü.
Sözlerinin agirligi, can yakiciligi, bir kisiye hakaret ederken o kisiyi seven insanlari, o kisinin ailesini düsünmeden ve hunharca incitiyor olusunu saymazsak elbette ki herkes kendisini ifade etmekte özgürdür. Keske içinde bir siirin duyarliligini tasiyabiliyor olsaydi diye yaziklandigim bu kullaniciya buradan cevap verme hakkimin Ahmet Kaya’nin kizi olarak sakli oldugunu düsünüyorum (tüm diger yasal haklarim sakli kalmak kaydiyla); evet, benim bir kere babam öldü, 13 yasindaydim. Babam beni kardeslik sarkilariyla, kardeslik masallariyla büyüttü. Bana sevmeyi ögretti, affetmeyi, barisi… Bütün dinlerin, bizleri ayirmak, birbirine düsürmek için degil, bizlere huzur vermek için yaratildigini ögretti. Bütün dillerin, insanlarin birbirini anlayabilme, kendilerini en dogru biçimde ifade edebilme ihtiyaci için var oldugunu ögretti. Dinimden, cinsiyetimden, milletimden, irkimdan siyrilip yalnizca insan oldugumu fark etme serüvenimdeki yilmaz süvariydi babam. Ahmet Kaya’nın Kızı Büyüdü İşte Güzeller Güzeli Melis..
TIPKI BABASI ..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte O Görüntüler Ortaya Çıktı! Bakın Nasıl Ünlenmiş... Büyük Müjde ! Maaşlara Çifte Zam Geliyor 4 resim arasındaki farkları bulun.. BİR ANDA 10 DERECE DÜŞECEK!!