Ana Sayfa
26 Şubat 2018 ( )
Reklamlar

ACUNUN YILLARDIR SAKLADIĞI KARDEŞİ ORTAYA ÇIKTI

Acun Ilıcalı’nın Yıllardır Sakladığı Ağabeyi Ortaya Çıktı! Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından şoke eden bir paylaşımda bulundu.

TBT’yi es geçmeyen ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, seneler önce ağabeyi Ömer Cenker Ilıcalı ile çekilmiş bir fotoğrafıı yayınladı. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, ağabeyi ile birlikte yer aldığı bu fotoğrafa, “Sol taraftaki ağabeyim, sağ taraftaki ben. #tbt’nin dibi” notunu düştü.
1967 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Ömer Cenker Ilıcalı, kulak burun boğaz uzmanı bir doktor.ACUN ILICALI KİMDİR? 1969, Edirne doğumlu, Türk televizyon yapımcısı ve sunucusu. Acun Firarda, Var mısın ? Yok musun?, Fear Factor, Survivor, Yetenek Sizsiniz Türkiye gibi Türk televizyonculuğunun önemli başarı yakalamış programlarının yapımcısıdır.
Erzurum, Ilıca ilçesi doğumlu Ergün ve İlknur Ilıcalı‘nın ikinci çocuğu olan Acun, 29 Mayıs 1969’da Edirne’de dünyaya geldi. İkizler burcu erkeği olan Acun Ilıcalı’nın Ömer Cenker Ilıcalı adında bir abisi vardır. Babası müteahitti annesi de üniversite eğitimi almış bir müdürdü.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu pis tavuk kümesi şimdi ödüllü lüks bir eve dönüştü SON DAKİKA..BÜTÜN ARAÇLARA TAKILACAK.. Show TV o diziye acımadı tüm o aksiyon yetmedi final geldi! SON DAKİKA ! BOMBALI SALDIRI ! YÜZLERCE ÖLÜ VAR !!