Ana Sayfa
29 Ocak 2018 ( )
Reklamlar

Acun Ilıcalı, Survivor’a Katılması İçin 150 Bin Euro Teklif Ettiği Ünlü İsim Reddetti! Acun Şokta…

Acun Ilıcalı, Survivor’a Katılması İçin Yunan Sporcuya 150 Bin Euro Teklif Etti

Acun Ilıcalı, Yunanistan’da yaptığı Survivor yarışması için olimpiyat şampiyonu Kostas Kenteris’e 150 bin euro teklif etti. Kostas, “Paraya ihtiyacım yok.” deyip teklifi reddetti.

Türkiye’nin dışında Yunanistan’da da Survivor yarışmasını yapan Acun Medya, Komşu’da atağa kalktı. İlgi çekici isimleri ekran yüzü yapma çabasındaki yapımcılardan, ülkenin yıldız bir ismine astronomik teklif gittiği bildirildi.

1 HAFTA – 6 AY FARK ETMEYECEKTİ Dünya ve Olimpiyat şampiyonu rekortmen atlet Kostas Kenteris’e, Survivor’da yarışmacı olması için 150 bin euro teklif edildiği ortaya çıktı. Komşu’da yayınlanan bir televizyon programında açıklanan gerçeğe göre, Kenteris bu miktarı TV programında erken elenip bir hafta da kalsa, altı ay da kalsa alacaktı.

TEKLİFİ KABUL ETMEDİ Ancak yıldız sporcunun kendisine yapılan bu teklifi reddettiği ve Survivor 2’ye katılmadığı belirtildi. Kenteris’in paraya ihtiyacı olmadığı için ilgilenmediği ifade edildi. Yunanistan’da ‘astronomik teklif’ olarak verilen gelişme yazılı ve görsel basında konuşuldu, teklifin 200 bin euro olmuş olsa dahi Kenteris’in kabul etmeyeceği değerlendirmeleri yapıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devamını oku.. Stres Çarkının İçinde Ne Var? İşte Cevap Survivor Şampiyonu Ogeday'dan Büyük itiraf: El Altından Yemek... Devamını oku..