Ana Sayfa
14 Temmuz 2018 ( )
Reklamlar

15 Yaşındaki Kız Okul Müdürü 16 Öğrenci Ve 2 Öğretmen 6 Ay Boyunca Defalarca... Bu Kadarda Olmaz !

Hindistan'da, tecavüze uğradığını öğrendikleri lise öğrencisi kıza, olayı başkalarına söylemek ile tehdit eden okul müdürü, 2 öğretmen ve 16 öğrenci 6 ay boyunca tecavüz etti.

Hindistan'ın doğusunda bulunan Bihae şehrinde 15 yaşındaki bir kız öğrenci, okul müdürü, iki öğretmen ve okulunda bulunan on altı öğrencinin tecavüzüne uğradı. 6 ay boyunca rutin olarak tecavüze uğrayan genç kız, Temmuz başında polise başvurarak tecavüzcüleri ihbar etti.

Olay soruşturan polis amiri Anuj Kumar, kızın okul dışında tecavüze uğradığını, bunu öğrenen öğretmen ve öğrencilerin kızı tecavüze uğradığını başkalarına söylemek ile tehdit ederek altı ay boyunca kıza tecavüz ettiklerini söyledi.

Kızın olayı polise bildirmesinden sonra polis, okul müdürü, iki öğretmen ve dört öğrenciyi gözaltına alırken diğer tecavüzcülerin yakalanması içinse çalışma devam ediyor.

Gözaltına alınan sanıklar, haklarındaki iddialara reddedip genç kıza tecavüz etmediklerini iddia etti. Polis kaynakları ülkede her gün yaklaşık yüz tecavüz vakasının meydana geldiğini söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK GERÇEK! Babası öz dayısı çıktı Kılıçdaroğlu Adayını Söyledi ! Safiye Soyman'dan Banu Alkan'a Çaydanlık Şakası Eğer Rüyanızda Cinsel İlişkiye Giriyorsanız..